trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od blesk »

V12 píše:Takze pani, skusobna jazda s Astrou K 110 kW vyrobenou v aprili 2017, stiahnutou z operacneho lizingu po cca 20k km.
Nase auta v operaku maju zakazane takovat ine ako N95. Kto tankuje Shell ok, priplati si ale ma cistiace vlastnosti. Kto chce setrit na firemnom (asi vacsina) bude taknovat nejlacnejsi benzin s pridavkom vody a E85 bez aditiv. Priemovstrek na taky benzin bude v dost zlom stave.
Celkovo to tu vyzera tak, ze tym co to trhalo to trha dalej a nic nepomohlo (asi maju zakarbonovany motor), niekomu novy olej pomohol a neobjavil sa nikto novy, co si ten motor kupil po 2017 a mal by problem s trhanim.
Reklama
 

Uživatelský avatar
jurajlo
Příspěvky: 58
Registrován: 03 led 2016, 16:27
Bydliště: Michalovce

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jurajlo »

blesk píše:
V12 píše:Takze pani, skusobna jazda s Astrou K 110 kW vyrobenou v aprili 2017, stiahnutou z operacneho lizingu po cca 20k km.
Nase auta v operaku maju zakazane takovat ine ako N95. Kto tankuje Shell ok, priplati si ale ma cistiace vlastnosti. Kto chce setrit na firemnom (asi vacsina) bude taknovat nejlacnejsi benzin s pridavkom vody a E85 bez aditiv. Priemovstrek na taky benzin bude v dost zlom stave.
Celkovo to tu vyzera tak, ze tym co to trhalo to trha dalej a nic nepomohlo (asi maju zakarbonovany motor), niekomu novy olej pomohol a neobjavil sa nikto novy, co si ten motor kupil po 2017 a mal by problem s trhanim.
co vsetci prezivate s tym karbonom....robilo to od nova karbon to nieje.o.i. mne to po vymene oleja takmer nerobi
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

jurajlo píše:
blesk píše:
V12 píše:Takze pani, skusobna jazda s Astrou K 110 kW vyrobenou v aprili 2017, stiahnutou z operacneho lizingu po cca 20k km.
Nase auta v operaku maju zakazane takovat ine ako N95. Kto tankuje Shell ok, priplati si ale ma cistiace vlastnosti. Kto chce setrit na firemnom (asi vacsina) bude taknovat nejlacnejsi benzin s pridavkom vody a E85 bez aditiv. Priemovstrek na taky benzin bude v dost zlom stave.
Celkovo to tu vyzera tak, ze tym co to trhalo to trha dalej a nic nepomohlo (asi maju zakarbonovany motor), niekomu novy olej pomohol a neobjavil sa nikto novy, co si ten motor kupil po 2017 a mal by problem s trhanim.
co vsetci prezivate s tym karbonom....robilo to od nova karbon to nieje.o.i. mne to po vymene oleja takmer nerobi
Takmer ???
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

jozuo píše:Nechapem co s tymi autami stvarate ze vam to stale trha. Teraz tankujem 95 bez aditiv a nic, ziadne trhnutie, auto ide ako ma. Najazd skoro 50 000, samozrejme akcelerujem ako logicky zmyslajuci clovek, z 50 na konci obce na 3, plny plyn a bez problemu.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
jozuo ide ti to O.K.
Predpokladam že furt ideš na tom oleji Millers ?
Kolko si na nom už spravil km? Dik za info.
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

Jop millers olej, aktualne skoro 10000 a po zime sa bude menit a opat dam millers


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Uživatelský avatar
XMira
Příspěvky: 203
Registrován: 06 lis 2017, 13:53
Bydliště: CB

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od XMira »

FrantaFF: No rád bych znal mechanismus, jakým může benzín s vyšším o.č. poškodit motor.
XCEED GTline 1.5T-GDI DCT MY2023
prodáno: ASTRA 1.4 110kW AT MY2018
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

asi je 100oktan tak moc odolny proti detonacim ze nejde ani zapalit :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
norinco
Příspěvky: 154
Registrován: 22 dub 2016, 14:03

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od norinco »

100 oktan mi doporučil jednak servis OPEL i prodejce auta právě na problém s cukáním motoru.

To že by 100 oktan mohl nějak poškodit motor jsem neslyšel. Přijde mi to jako nesmysl.
Astra K ST 1.4T 110kW Enjoy, 16" + další vychytávky.
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od blesk »

Kdyby mi prodejce doporucil 100oktan, tak bych chtel slevu ;)
Uživatelský avatar
sova
Příspěvky: 172
Registrován: 10 črc 2017, 08:14
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sova »

přece jsem nekoupil motor 1.4 turbo, kde je doporučeno 95, jen tak ze srandy lejt 100oktan protože je to víc cool :lol:
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“