Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Tak temer 15 tisic km bez par km, uz nevifuju, nechce se mi a spotreba se ustalila kolem 7/100.. uz asi 14 dni jezdim na nokianech wrd4 205/55 r16. Zatim spokojenost, neresim nic jen liju benzin a jezdim.. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reklama
 

Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Prvni garancka u hondy, po 18 kkm, menen olej 0w30, ol filtr, vz filtr, kab filtr. Umyto, vysato, vseho vsude 6100,-


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 950
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od milosh »

Celkem ranec.
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Jop, cekal jsem taky niz, kdyz odmyslim to myti, ktere jsem cekal, ze bude v cene, ale nechal jsem to byt a zkusil co umi... takze teda jen oil plus filtry 5500,- holt honda..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

Tak trochu rekap po roce s civicem,

Najeto dneskem 25kkm, zapsany veskere tankovani pri prunerce 6.93/100. Na zaruku meneno autoradio nekdy v lete, porad se spoustelo cd mechanika a servis viz vyse olej a filtry po 18kkm za 5500,- plus myti za priplatek..

S autem neni problemu, pokud to pude a ceny klesnou, civic 10g 1.5T bude dalsi povoz :)
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od blesk »

Jsi blazen :) 10g takovy dizajn :roll:
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

nj asi jsem blázen :mrgreen: ale teď aktuálně po roce s hondou nemám moc pocit, že bych chtěl něco jiného, resp ano, třeba pro rodinu by se víc hodil velký kombík, aspoň superb 3 nebo Passat B8, jenže ty jsou jako nové cenově uplně mimo, ojetinu nechci.. a teda musím zaklepat, ale i s dvěma dětmi, sporťákem britax a tři velké cestovky tam vždy natlačím, zbytek věcí dám dětem pod nohy a zatím jsme vždy vše odvezli.. pokud je 10g minimálně stejně dobře využitelný jako 9g a přidá k tomu výkonější turbomotor, je to jasný nástupce nynějšího auta, jen cena tuším kolem 550 je pro mě taky zatím neakceptovatelná, jak se dostane pod 500, tak už mi bude cukat ruka.. :-)
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od blesk »

Co ty jejich nove downsizingy 1.0 a 1.5? Zatim je asi brzo na hodnoceni?
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od morgoth »

Podle mě teda Civic 9g po fl i 10g vypadají dost dobře, po 9g jsem pokukoval ještě před astrou ale odradil mě tragický infotainment a nesmyslné stupně výbavy (parkovací senzory jen ke koženým sedačkám a prosklené střeše...). S tou využitelností u 10g to ale asi nebude tak horké, není kombík a přestali dělat magic seats, cenově je navíc taky trochu mimo.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
_maty_
Příspěvky: 78
Registrován: 08 bře 2017, 10:16

Re: Astra Turbo vs Atmosfera a dalsi spam

Příspěvek od _maty_ »

jo cena je úlet, s astrou jsem schopen se s kombíkem a 1.4T dostat se slevou někde k 470 kkč což je super, honda nekombi a příplatek 100 Kkč je prostě moc.. sedan je o něco levnější...

s výbavama souhlas, prostě asiati, buď ti vyhoví to co je nebo si připlať za nesmysly..

já tam nemám ani LCD panel, takže klasika rádio a Wazeuju případně na mobilu.. Jinak vše nutné tam asi mám vyjma těch senzorů, ty by se sešly, mám sice kameru ale vepředu to jen tuším a dozadu to pomůže hodně, jen musíš čistit...

magic seets nejsou špatné, občas tam pod to hodím třeba krabici od bot, ta tam vleze, nejsem si jistý, jestli tam vleze plato s 24 plechovkama piva, to možná dnes otestuju, ale tak předpokládám že ty už budou vysoký.. jinak kvůli autosedačkám magic seets stejně nevyužiju..

taky pro dospělý tam místa moc není, kvůli nízké střeše, fakt jen pro děti nebo nouzovka na kratší výlet, no v létě mě bude čekat zatěžkávací test do Itálie a Adršpach.. takže uvidíme jak to dáme :-))

jako je to sice komický, když vždy vidím, co to auto spolkne, zas na druhou stranu, pokud celý týden jezdím do práce sám a jen na víkend kvůli 2x cestě 150 km to využiju.. a vyhoví tak proč ne..

z motorů mám trochu strach, zas se říká, že hondě to trvá, ale když pak s nějakým motorem přijde, stojí za to, tak minimálně 1.5T věřím.. 1.0T v jakémkoli podání (VW, opel, ford, hundaj, apod) mi nic neříká.. to do auta pro 4 osoby a bagáž vůbec nepatří..
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“