setkání s jinou Astrou

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: setkání s jinou Astrou

Příspěvek od Sunman »

ta hmotnost +18kg presne odpoveda plnej nadrzke s adblue takze nic dalsie asi nepribudlo aj ked drrobne zmeny su u kazdeho MY.
100kW je naozaj slusny motor, mam ich v oddeleni 4, spotreba okolo 5.5 a to si pis ze ked neplatis naftu zo svojho tak na udrzbu nejazdi nikto.
dobre to zabehni, men olej podla palubneho pocitaca a rozvody pri max 130t km.
urcite si priplat AGR vyhrievanu sedacku a LED svetlomety.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rossi
Příspěvky: 46
Registrován: 23 bře 2018, 07:51

Re: setkání s jinou Astrou

Příspěvek od Rossi »

Po Nitre a okolí zopár Káčiek pravidelne stretávam ale zatial čo som všimol na fóre tak len PalecNR je Nitran. Inak Opelclub SK tu má celkom slušnú základňu.

@Emfai: súhlas so Sunmanom Matrix by som bral určite znova, AGR žial nemám.
Astra G 1,6 - 2008 Classic
Astra K 1,4T ST 110kW Innovation, Matrix, Sport
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: setkání s jinou Astrou

Příspěvek od pelito »

ja som tiez Nitrančan :)
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Uživatelský avatar
Rossi
Příspěvky: 46
Registrován: 23 bře 2018, 07:51

Re: setkání s jinou Astrou

Příspěvek od Rossi »

Skvele, prave teraz cca hodku nazad som na Štúrovej v NR videl taký Hatchback ako máš v profilovke, NR 125...
Bola by to náhoda nedalo mi to nenapísať.

Mojím jediným poznávacím znamením je priblblý výraz vodiča :shock: , červené kombi a vzadu na 5-tich dverách malá nálepka 46!
Astra G 1,6 - 2008 Classic
Astra K 1,4T ST 110kW Innovation, Matrix, Sport
Uživatelský avatar
Emfai
Příspěvky: 3
Registrován: 05 srp 2018, 19:09
Bydliště: Královéhradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: setkání s jinou Astrou

Příspěvek od Emfai »

Sunman píše:ta hmotnost +18kg presne odpoveda plnej nadrzke s adblue takze nic dalsie asi nepribudlo aj ked drrobne zmeny su u kazdeho MY.
100kW je naozaj slusny motor, mam ich v oddeleni 4, spotreba okolo 5.5 a to si pis ze ked neplatis naftu zo svojho tak na udrzbu nejazdi nikto.
dobre to zabehni, men olej podla palubneho pocitaca a rozvody pri max 130t km.
urcite si priplat AGR vyhrievanu sedacku a LED svetlomety.
OK, moc jste mi pomohli. ADBLUE to jsem viděl na pumpě to krom nafty, žere ještě i tuto tekutinu či co to je? Ano 100kW je silné ale to 1.6 mi k tomu fakt nesedí, mám strach, že to bude moc naddimenzovaný. Ale to je asi jen pocit. Mám v plánu Dynamic verzi.
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: setkání s jinou Astrou

Příspěvek od pelito »

Rossi píše:Skvele, prave teraz cca hodku nazad som na Štúrovej v NR videl taký Hatchback ako máš v profilovke, NR 125...
Bola by to náhoda nedalo mi to nenapísať.

Mojím jediným poznávacím znamením je priblblý výraz vodiča :shock: , červené kombi a vzadu na 5-tich dverách malá nálepka 46!
sranda bol som to ja :D obcas som aj preblikol ked som v minulosti stretol nejaku K-ckovu Astru ale nejak to ti soferi asi nepochopili...pri cervenom combi to teda este vyskusam ak stretnem
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Uživatelský avatar
Sajfi
Příspěvky: 35
Registrován: 18 led 2019, 06:49

Re: setkání s jinou Astrou

Příspěvek od Sajfi »

Tak jsem dnes šel Lublaňskou ulicí v Praze na oběd a cestou potkal dvě zaparkované Astry … :-) Napřed hnědý HB a potom stříbrný ST s ústeckou značkou. Někdo odsud? :-) Ještě se mi teda nestalo, že bych na 100 metrech potkal dvě Astry K … Připadá mi, že je jich v Praze jako šafránu … ;)
Astra K ST 1.6 CDTI 100 kw, MY17
ex Astra H Caravan 1.9 CDTI 88 kW, MY06 s panoramatickou střechou … :-)
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“