čidlo oleja vectra c 1.9

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Stevo38
Příspěvky: 10
Registrován: 14 zář 2011, 14:36
Bydliště: Trenčín

čidlo oleja vectra c 1.9

Příspěvek od Stevo38 »

Zdravim vas môžete mi prosím vas niekto prezradiť ako vybrať čidlo oleja mam motor 1.9 CDTI 88kw Z19DT to čidlo sa nachadza na olejovej vani zo zadu je zaistene velkou segerkou.Ked som ju vybral (segerku) tak čidlo ide zasunuť do vnutra olejovej vane a von ani zasvet skušal som aj potočiť ale bezvysledne nchcel som ho urvať a neviem ako ho mam vybrať totiž tečie mi cezeň olej a chcem ho vymeniť ale žial ani na nete som zatial take nenašiel všetko iba so závitom.
Opel Vectra C 1.9 CDTI 88kw caravan
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: čidlo oleja vectra c 1.9

Příspěvek od denny »

Je to čidlo minimální hladiny oleje.Je jen origo,objednací číslo 62 35 661 a cena je 2088,-Kč.
Ven jej nedostaneš,musíš sundat vanu .Čidlo se zasunuje zevnitř a zvenku se zajišťuje segerovkou.
Stevo38
Příspěvky: 10
Registrován: 14 zář 2011, 14:36
Bydliště: Trenčín

Re: čidlo oleja vectra c 1.9

Příspěvek od Stevo38 »

:shock: no tak musim dať dole aj olejovu vanu lebo mi okolo neho dosť tečie olej kua z toho som mal obavu aspon už viem ako na vymenu denny moc krát dakujem za reakciu.
Opel Vectra C 1.9 CDTI 88kw caravan
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1808
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: čidlo oleja vectra c 1.9

Příspěvek od Colommbo »

Po přečtení první žádosti STEVA38 mě první napadlo, že se to čidlo třeba montuje zevnitř z vany, ale okamžitě jsem to zavrh jako holej nesmysl. A ono ecce, denny to nakonec potvrdil :shock: Buď to má nějakej svůj zvláštní technickej důvod anebo to má případně přihrát práci mekánikům, aby se do toho člověk doma sám radši nepouštěl. Jo, člověk se učí celej život... ;)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Roman24
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2019, 21:19

Re: čidlo oleja vectra c 1.9

Příspěvek od Roman24 »

Zdravím, vie mi niekto poradiť ako vyberiem olejovú vaňu - Opel Vectra C 1.9 CDTI ? Potrebujem vymeniť snímač oleja, vaňa je voľná, ale nemôžem ju vybrať von.
Ďakujem. Roman
Odpovědět

Zpět na „Diesel“