Tažné

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 25
Registrován: 19 kvě 2020, 12:22

Re: Tažné

Příspěvek od Fazol »

Zdarec,

koukam,ze tech co maji tazne moc neni, totez mi rekli i tady "chcitazne.cz" v Ostrave, kde jsme se objednal na namontovani taznaku i s nejakou krabickou, ktera odpoji pouze zadni cidla a ostatni bude fungovat (tak mi to bylo receno pri objednani). Vysledek je ovse trochu jiny ... po zapnuti privezu ci nosice na kole, to funguje tak na pul ...
- zadni dvere se sami neotviraji - spravne
- cidla nefunguji - spravne
- po rozjeti se zapojenym nosicem se rozsviti kontrolky mrtvehu uhlu v zrcatkach - asi spravne neni(nevim)
- po rozjeti se zapojenym nosicem se rozsviti na dispelji "systemova chyba bocniho cidla" - asi taky spravne neni

Takze jsme to sel reklamovat a dostal jsme vyjadreni od vyrobce te krabicky, ze je to normalni. Nezda se mi. Takze ma par otazekna Vas:
- mate nekdo podobnou zkusenost
- pokud odstranim tu krabicku a po zapnuti privesu to vypnu na tlacitku, tak bude vse ok, ze ano?

Btw, chcitazne.cz nejsou zadni zacatecnici, montuji tazne uz dlouho akorat si myslim, ze todle neni jejich chyba, ale chyba toho dodavatele.

Dikes
Astra 1.4T ST, Innovation, 2018
Reklama
 

Uživatelský avatar
Modřina
Příspěvky: 34
Registrován: 02 dub 2020, 08:40

Re: Tažné

Příspěvek od Modřina »

Před rokem jsem si nechal nainstalovat(sice na Astru J ST) demontovatelnou kouli pro usazení nosiče kol Scorpion. Vše funguje jak má, po připojení konektoru jede vše, mimo zadní čidla, která to, pochopitelně, vyřadí z činnosti. Všiml jsem si jen, že při namáčknutí blinkrů, kdy to bez nosiče blikne 3x, s nosičem to blikne 6x.
Nyní: Astra J Sport Tourer, 1,6 CDTI - 81 kW, r.v. 2016

Astra H, 1,7 CDTI, caravan, 81 kW, COSMO
Astra G, 1,8 benzin, hatchback
Ex: Škodovky, VW, Honda Civic 2,2
Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 25
Registrován: 19 kvě 2020, 12:22

Re: Tažné

Příspěvek od Fazol »

... je mne nad slunce jasne, ze nektere krabicky musi fungovat spravne. Pokud mate nekdo K a taznaka a vypina se Vam to spravne, pls, napiste, kde jste si to nechali delat, jelikoz stavajici stav me moc neupokojuje. A vymluvy, ze na 2-lete auto to neni pripraveno atd. atd. me taky neberou.
Astra 1.4T ST, Innovation, 2018
OnMi
Příspěvky: 466
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: Tažné

Příspěvek od OnMi »

Hmm, myslim, ze tazne a parkovaci senzory budou s externim boxem OK. Problem bude tazne a snimani mrtveho uhlu. Tech moc nebude :(
V tomto stavu bych jim to sel omlatit o hlavu. Bud at to vyresi nebo si to vezmou zpet.

Jiste bych se zasel zeptat do Opel servisu zda by to neslo vyresit dokodovanim tazneho do BCM. Neco to bude stat, ale melo by to fungovat 100%.
Škoda Enyaq Sportline iV 80 MY2023
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
ex Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“