Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
peco79
Příspěvky: 3
Registrován: 18 čer 2010, 20:37

Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od peco79 »

Cawte vsetci, surne potrebujem nejake rady a infosky ohladom auta opel vectra...z aut, ktore som mal vyhliadnute, mi skoro po vsetkych strankach vyslo prave toto a preto sa zameriavam, uz len nan, hlavne na karoseriu v prevedeni liftback...konkretne mam zaujem o vectru s motorom 2,2 dti gts, alebo potom nieco s tych faceliftnutych po roku 2005, bud 1,9 cdti 88 alebo 110 kw...potrebujem hlavne rady a informacie o tom , ktorez tychto motorov su na tom najlepsie alebo ci skor uvazovat nad benzinom, zaujima aj otazka , ktore z tychto motorov maju retazove rozvody lebo doteraz ziskane infosky su rozdielne, taktiez ake nabehane km su tak pre tieto auta maximum, tiez ako je to servisom a podobne, budem vam vsetkym, ktori sa zapojite a odpoviete, velmi vdacny, este raz dakujem...s pozdravom
Reklama
 

Uživatelský avatar
peter.eu
Příspěvky: 270
Registrován: 12 kvě 2010, 15:59

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od peter.eu »

v nafte je nejlepsi reseni si myslim 1.9cdti 110kw,v benzinu 2.2 16V a 2.0T
ex Vectra GTS 2.0T Elegance 129kW
Tigra TwinTop Design Edition 1.8 16V 92kW
Vectra C Caravan 1.9 CDTi 110kW Cosmo
Uživatelský avatar
jus
Příspěvky: 74
Registrován: 24 bře 2010, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od jus »

v prvom rade by si mal vyst z omylu....GTS nie je typ motora ale karoserie (5dverova) ....
k motorom ..sto ludi sto nazorov,ked si precitas aj toto forum mozes si spravit celkom slusny obraz.....
ja mam uz 7rokov pre rodinu Z18XE a maximalna spokojnost...niekto povie ze je to slabe ....kedze som bol spokojny tak som aj do firmy kupil VeC Z19DTH a ta sla z dvora hned po splateni, (upiekol sa filter pevnych casti) ....ale rozhodne by som ju nezatracoval,ak by som si mal zasa do firmy vyberat z terajsej ponuky motorov tak by som zasa bral tento...... vsetko je o tom kolko najazdis km, a ako sa o to vies postarat .
tak stastnu ruku pri vybere ;)
CORSA B 1,0 12VCity 1999
MERIVA B , A14NEL turbo 120k COSMO r.v.2010
VECTRA C 1,8 16V rv.2003 (EX)
peco79
Příspěvky: 3
Registrován: 18 čer 2010, 20:37

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od peco79 »

dakujem za ohlasy...viem ze gts je typ karoserie, to som napisal, bo ta sa mi najviac paci..no a co sa motorov tyka, skor uvazujem nad dieselom ako benzinom...ale preto som sem napisal, bo by som sa chcel co najviac podozvedat
adam09
Příspěvky: 374
Registrován: 01 led 2009, 23:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od adam09 »

gts je něco jako opc ale v jiném měřítku
Opel Astra coupe bertone 2,2 16V
DIAGNOSTIKA OPEL Kladno,PRAHA kdyby tak SZ
Náhradní díly nové i starší na OPEL
Uživatelský avatar
jus
Příspěvky: 74
Registrován: 24 bře 2010, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od jus »

no ja len pre istotu, lebo uz som dakde cital taku vec ze chalan si GTS prelozil tusim ako ...gas turbo system... :lol: :lol:
CORSA B 1,0 12VCity 1999
MERIVA B , A14NEL turbo 120k COSMO r.v.2010
VECTRA C 1,8 16V rv.2003 (EX)
peco79
Příspěvky: 3
Registrován: 18 čer 2010, 20:37

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od peco79 »

gas turbo system=GTS.......:-DDDDDDDDDDDDDDDD :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lazak
Příspěvky: 129
Registrován: 14 úno 2010, 17:34
Bydliště: Petrovice u Karviné
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od Lazak »

Mám 2.2dti GTS, zatím od prosince 2009. Je to rok 2003, najel jsem s tím zatím cca 20 000km. Auto mělo najeto při koupi 152000km. Zatím bez problému, spotřeba 6,0litrů. nejezdím nějak poklidně, kombinace město dálnice. Ted jsem měnil zadní tlumiče, Monroe, jeden za 970,- z polska. Výměna sám doma. Auto pohodlné, dobrá spotřeba, na našich cestách méně komfortní díky tužšímu podvozku a špatné kvalitě silnic. Jinak naprostá spokojenost. Motor 2,2dti má rozvody poháněné řetězem, takže dle mně výhoda. Občas problikne nějaká kontrolka jako jsou nesvítící světla, nebo kontrolka motoru, ale vše je ok. Po vypnutí motoru a znova nastartování už je to bez hlášek.

Lazak
Vectra C GTS 2.2DTI 10/2003
Grand Scénic fórum
kmoch5
Příspěvky: 45
Registrován: 21 říj 2009, 22:33

Re: Zdravim Vas, surne potrebujem radu

Příspěvek od kmoch5 »

monroe tlumiče. totalní šiddd. celkem jsi se napálil. tlumiče pouze KYB. nebo SACHS. monroe po 5000 km učinost 50 procent.
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C - Pokec“