Grandland PHEV závady

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Miky
Příspěvky: 3
Registrován: 10 pro 2022, 19:41

Grandland PHEV závady

Příspěvek od Miky »

Závady na novém vozu: rozlepený volant, potkávají se přední a zadní dveře na obou stranách vozidla, dveře zavazadlového prostoru dřou o karoserií spojlerem, vady laku na kapotě. Servis se snaži, ale mají nepořádek v náhradních dílech. Toto je varování pro případné zájemce. Opel už nikdy.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1811
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Grandland PHEV

Příspěvek od Colommbo »

Ahoj! Je-li tohle tvé první setkání s autem s bleskem ve znaku, co podobá se zázraku, tož se tvému rozčarování nedivím... :(
W124 E320 R6 Coupé 1994
Marek L
Příspěvky: 194
Registrován: 21 úno 2017, 16:20

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od Marek L »

Chápeme, to musí být nepříjemné, ale podle toho, co popisuješ se jedná zřejmě o zmetek z výroby, který vůbec neměl opustit výrobní závod.
Nebo se to stalo až užíváním? To se bude týkat individuálního kusu a ne celé značky. ;) Ale u auta za "cca milion" to hodně zamrzí.
Insignia GS Dynamic 2017 - 1,5 121 kW - kůže - kompletní výhřev
Astra J ST Drive 2015 - 1,4 88 kW - Infinity - výhřev sedadel a volantu - kamera
"EX" Corsa D Sport 2014 - 1,4 74 kW
"RIP" Astra G Sportive 1998 - 1,6 74 kW
Miky
Příspěvky: 3
Registrován: 10 pro 2022, 19:41

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od Miky »

Požádal jsem o pomoc zákaznickou podporu a odpověděli, že reklamace neřeší a mám si najít jiný servis. Fotografie závad jsem poslal koncernu Stellantis a také výrobci v Německu. Servis se již měsíc neozval. Opravil jen polovinu závad. Barva kterou opravili odřené dveře odpadla. Znovu důrazně varuji před značkou Opel.
Miky
Příspěvky: 3
Registrován: 10 pro 2022, 19:41

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od Miky »

Pokud by to někoho zajímalo, již je vše v pořádku. Po půl roce výrobce dodal všechny díly, které byly vadné a servis je vyměnil. Závady jsou opravené az na maličkosti, které jsem jim odpustil. Po aktualizaci software přistrojove desky začala fungovat správně elektronika. Již nemusím otevírat a zavírat dveře, aby se odblokovala ruční brzda a podobně.
Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 561
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od Astra - R@SAG »

Tak to je super, tak by to mělo být. Závady odstranit a nedělat zákazníkovi ze života peklo.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Uživatelský avatar
R@dek
Příspěvky: 140
Registrován: 09 dub 2020, 08:02

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od R@dek »

Prosím, mohu se zeptat, zda jsi zkoušel, když spáruješ telefon a přijde ti SMS, tak ji nechat přečíst hlasem auta.

Ptám se z toho důvodu, že na mě to stále mluví anglicky, českou SMS to čte anglicky, v servisu řekli, že je to tak naprogramováno a česky to nelze, tak bych rád info jestli to je i u tvého vozu.
Opel Astra J 1,4 turbo 103kW/140k notchback-SEDAN - drive - 2015
vojtaopel
Příspěvky: 130
Registrován: 22 bře 2010, 08:26

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od vojtaopel »

Sice otazka nebyla primo na mne,ale jsem to zkousel a bohuzel to mluvi anglicky :(
Uživatelský avatar
R@dek
Příspěvky: 140
Registrován: 09 dub 2020, 08:02

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od R@dek »

Díky za info.
Opel Astra J 1,4 turbo 103kW/140k notchback-SEDAN - drive - 2015
vojtaopel
Příspěvky: 130
Registrován: 22 bře 2010, 08:26

Re: Grandland PHEV závady

Příspěvek od vojtaopel »

Poslal jsem dotaz do Mikona Auto Zlin. Uvidimy,jestli taky budou tvrdit,ze to nejde hodit do cestiny.
Odpovědět

Zpět na „Grandland X“