Výfuk Polmostrów vs. Bosal

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 935
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Výfuk Polmostrów vs. Bosal

Příspěvek od milosh »

Měnil jsem po 8 letech středový díl výfuku, původně jsem měl Bosal, nyní tam mám Polmostrów a je o dost hlučnější. Máte někdo zkušenost, někdo píše že zase Bosal je hlučnější, ten já měl vždy, jak koncový tak i středový a byl tichý, ale možná to auto už mám tolik naposlouchané že slyším víc než bych měl po těch 15 letech co ho mám :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 173
Registrován: 14 čer 2014, 20:32
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk Polmostrów vs. Bosal

Příspěvek od vojta »

Miloši, polmostrow je polská sračka, ale to si asi slyšet nechtěl... měl jsi zůstat u bosalu
DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 935
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Výfuk Polmostrów vs. Bosal

Příspěvek od milosh »

Chtel jsem Bosal, ale pry by byl v tom shopu, kde jsem ho bral vzdy, az za 14 dni a auto bylo rozdelany, takze jsem vzal, co bylo. Ale jak se znam, asi tam stejne ten Bosal za par dni stejne necham namontovat :lol: Ten zvuk "polaka" je sileny, jak zvenci, tak v kabine, hlavne ve meste, mimo mesto pri 90km/h to jakztakz jde :roll:
jozzo
Příspěvky: 1
Registrován: 24 črc 2024, 23:32

Re: Výfuk Polmostrów vs. Bosal

Příspěvek od jozzo »

Jak jsi dopadl? Bosal je bohužel taky dávno sračka jako ten polmostrow
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 935
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Výfuk Polmostrów vs. Bosal

Příspěvek od milosh »

Zatim jsemto nechal, vymena automatu stala desitky tisic a uz jsem nechtel sypat dalsi penize do veci, co funguje. Ale pravda ted po dovolene po Cr musim rict, ze to je fakt hlasity a urcite bych ho nedoporucil. Btw Bosal budou vyrabet i v Usti, je tu nova fabrika, tak treba bude sleva :)
Odpovědět

Zpět na „Astra H - Technická sekce“