Ridici jednotka nebo klikovka?

Moderátor: Moderátoři

Nitrosnb
Příspěvky: 26
Registrován: 05 srp 2010, 15:54
Bydliště: Brno

Re: Ridici jednotka nebo klikovka?

Příspěvek od Nitrosnb »

Je sice pravda ze je pod oknem, ale zase je zakryta velkym gumovym tesnenim, takze by se tam voda dostat nemela, ale mozne je vsechno, uz jsem napsal par mailu na vrakoviste tak uvidime.
Reklama
 

blazekivan
Příspěvky: 46
Registrován: 30 črc 2010, 12:17

Re: Ridici jednotka nebo klikovka?

Příspěvek od blazekivan »

Z jakého typu Vectry na tom nezáleží-důležitý je jak ta jednotka vypadá-tak,aby pasoval konektor-a musí být s immo a
klíčkem (nevím jak to udělat když je jenom jeden klíček-na vyrobení duplikátu budou chtít znát původ vozu).
Nitrosnb
Příspěvky: 26
Registrován: 05 srp 2010, 15:54
Bydliště: Brno

Re: Ridici jednotka nebo klikovka?

Příspěvek od Nitrosnb »

Tak včera proběhla výměna řídící jednotky včetně programování na můj vůz a dneska po nastartování studeného motoru se oběvila úplně stejná závada. Z toho plyne že to RJ není. Ach jo :cry:
Nitrosnb
Příspěvky: 26
Registrován: 05 srp 2010, 15:54
Bydliště: Brno

Re: Ridici jednotka nebo klikovka?

Příspěvek od Nitrosnb »

Takze moc moc dekuju tomuhle klucinovi http://carteam.cz/ kterej je fakticky machr. Zrejme vcera odstranil zavadu, vymenil mi zapalovaci modul + svicky ktere byly pekne jete a dnes jsem nastartoval studeny vuz a uplne bez problemu fungoval, jeste udelam par studenych startu abych si byl 100% jist a dam to sem pro zkusenost.

Hlavne ze autorizovany servis urcil zavadu RJ, hlavne že mi menili zapalovaci kabely, merily tlaky ve valcich, takze museli mit svicky venku a nevymenili je. :shock:
Nitrosnb
Příspěvky: 26
Registrován: 05 srp 2010, 15:54
Bydliště: Brno

Re: Ridici jednotka nebo klikovka?

Příspěvek od Nitrosnb »

Takze asi tak, Vectra uz jezdi cca 14 dni bez problemu, takze zavada odstranena, tuky tuk. ;)
MacV
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2010, 21:52

Re: Ridici jednotka nebo klikovka?

Příspěvek od MacV »

Tož ani se mi nechce věřit, že jsi prodělal s Vectrou takovou krutou anabázi :o . Ale hlavně mně pobavil ten amatérský přístup autorizovaného servisu :evil: . Bohužel nemohu než potvrdit, že tenhle přístup není jediný. Předpokládám, že výměna cívky a svíček zabrala v trvalejším horizontu a hlavně si osobně myslím že je to dostatečná a správná oprava :idea: .
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“