vectra vobec nekuri !?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
vece
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2011, 18:31

vectra vobec nekuri !?

Příspěvek od vece »

pozdravujem.som novy majitel auta a po ceste som zistil,ze auto nekuri a teplota pada aj na 70st.tak som vymenil termostat a je to uz v poriadku.co ma ale trapi je,ze auto vobec nekuri.ked stojim,teply vzduch aky taky fuka,ale ako nahle sa s autom pohnem,ide iba studeny.neviete mi niekto poradit,co s tym?je to rocnik 2006,1.9cdti 110kW.dakujem
Naposledy upravil(a) vece dne 16 led 2011, 10:05, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

staku
Příspěvky: 2
Registrován: 12 pro 2010, 10:54

Re: vectra vobec nekuri !?

Příspěvek od staku »

Na kolika se drží teplota motoru, nemáš ucpaný kabinový filtr, topíš přes klimu, nebo je vypnutá? A hlavně, je pořádně odvzdušněný chl.okruh?
vece
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2011, 18:31

Re: vectra vobec nekuri !?

Příspěvek od vece »

staku píše:Na kolika se drží teplota motoru, nemáš ucpaný kabinový filtr, topíš přes klimu, nebo je vypnutá? A hlavně, je pořádně odvzdušněný chl.okruh?
po vymene termostatu sa zohreje na 85-90st a teplotu drzi.odvzdusnene je to myslim dobre,ono to nekurilo ani pred vymenou,odvzdusnilo sa to cez tu plastovu srobu vpredu. nekuri ani s klimou ani bez klimy.

kde najdem kabinovy filter? a citam este o podtlakovom spinaci kurenia. aj tam moze byt chyba. ale neviem ako na to prist.

zvlastne mi je,ze ked sa pohnem fuka iba studeny,ked stojim tak letny.

dakujem za radu.
Uživatelský avatar
novotnypepa
Příspěvky: 84
Registrován: 31 led 2010, 10:55
Bydliště: PARDUBICE
Kontaktovat uživatele:

Re: vectra vobec nekuri !?

Příspěvek od novotnypepa »

Filtr najdeš pod plastem jak je tryska odstřikovače na straně spolujezdce, v prvé řadě si stáhni

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/423734153/opel_vectra_c-signum.rar
nebo kup knihu jak na to, sundej kastlík u spolujezdce, pod ním po levé straně najdeš klapky na topení ovládané servomotorkem, přidej a uber na topení a klapky se musí přestavovat do různých poloh, řešil jsem problém s recirkulací (odešel motorek) tak jsem to prohlížel jak to funguje(u auto klimatizace). To je jedna z možností čím to může být.
VECTRA C CARAVAN r.v. 2005, Z19DTH 110kw, CD70navi
Miky214
Příspěvky: 23
Registrován: 20 pro 2009, 11:59

Re: vectra vobec nekuri !?

Příspěvek od Miky214 »

Pepo, jaky je prosim Te heslo k tomu .RARu z rapidsharu? Diky

Dobry uz ho mam
vece
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2011, 18:31

Re: vectra vobec nekuri !?

Příspěvek od vece »

:!:

pani na nic neprichadzam. filter je ok. vsetky klapky funguju. obe hadice kurenia su horuce. to mi je divne. na vystupe by predsa len mala byt chladnejsia. ked som pohybal ovladacom teploty z min do max viac krat aj zacala kurit. ale ked som zmenil teplotu prestalo. toto sa opakuje stale. mam zaneseny radiator? auto ma 4 roky, poctivych 128tis. km, riadny servis. z coho by sa zaniesol.
vece
Příspěvky: 4
Registrován: 15 led 2011, 18:31

Re: vectra vobec nekuri !?

Příspěvek od vece »

tak to uz funguje.bolo to zavzdusnene,musel som najazdit asi 20km sviznou jazdou a tiez som musel rozhybat klapku na vzduch pri plynovom pedali.
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Motory“