Biturbo

Zde představujeme svoje Astry K a dáváme k dispozici svoje poznatky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Mituma
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2018, 04:41

Re: Biturbo

Příspěvek od Mituma »

Mike píše:Ooo taky máš bílého kamaráda a bicolory - ty se mi líbili, ale bál jsem se ze 18 bude už moc. Jezdím navíc na cross climate od Michelin a v zime by trpěli. Hezký autíčko a hezky vybavený. Ať ti dělá radost.

;)
JJ :) Bělásek
Kola jsou fajn, kdyby byl tvrdší podvozek, už by to asi bylo na pováženou. Kdysi jsem z OII sundaval 17ky, protože se s tím nedalo po Praze jezdit. A teď 18ky.. Asi mám větší a tlustší řit :)
Budu řešit přezouvání pouze gum, i kvůli těm ventilkům. Snad se po první zimě nestane z bicolor monocolor :)
Astra MY18 BiTurbo
Reklama
 

Mituma
Příspěvky: 19
Registrován: 15 zář 2018, 04:41

Re: Biturbo

Příspěvek od Mituma »

EDIT
Utekl rok a Astra ma 30000 km.
Pozitiva stale prevazuji..

Motor se tak nejak rozjel a porad nedela ostudu. Je to jedna s nejvetsich prednosti auta. Jede to kdykoliv je potreba a nic to nezere. Mel jsem moznost jezdit s nahradnim vozidlem 100kW automat. Neni to zle, ale samozrejme se neda srovnavat se 118kw a hlavne spektru pouzitelnosti krouticiho momentu. To je proste parada.
Auto je tiche. V segmentu nadprumer. Dost lidi se me pta, na co to jezdi. Kolikrat o motoru vubec nevite, vlastne jen v pripadech, kdy mu date dost napit.
Svetla. Porad funguji bezvadne a bez chyb.
Asistent kolize mam porad na nejmensi citlivost (jinak dost prudi), ale muzu potvrdit, ze i dokaze vcas zastavit :)

Negativa
Ta zadni roletka je opravdu vysmech. Nejen ze je uplne blbe udelana, ze se s ni spatne manipuluje a hlavne se mi podarilo urvat ten vycnelek, co ma roletku vest v drazkach a drzet ji zatazenou. Bylo to v zime a plast proste nevydrzel. U nahradniho vozidla se mi povedlo to same :(

Palubni PC. Krasny, barevny ale ta pouzitelnost.. Vzdy jen jeden udaj mezi budiky, to mi prijde fakt spatny. Navic chtit treba venkovni teplotu.. :(

Stresni nosice. Popravde receno kdybych vedel, jaka je s tim komplikace, mozna bych se radeji rozhodl pro druheho kandidata (Leona). Nastesti je reseni od Thule pomerne pohodlne a rychle. ..a taky pekne drahe. Ale ta koncepce.. :(

Otravna pani hlasici dopravni situace a s tim nutnost potvrzovat snad vsechna hlaseni na palubnim pc.


Jinak spokojenost, hlavne za ty penize..
Astra MY18 BiTurbo
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Auta členů a RECENZE“