trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Peto píše:
sladas opc píše:da se to ak rict rekli veci na rovinu jak jsou,ale zas na druhou stranu chci zavadu odstranit tak at se staraj...
Co si mal vlasne z Metrixami? Už ti raz menili,alebo ako to mam pochopit?

zevnitr se rosily..kapky vody doslova,poprve vymenili a ted to dela znova a opet pozaduji vymenu,uz jsem jim to zaslal fotky...
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reklama
 

morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od morgoth »

Pokud vím, tak u 1.4T 150k se dával jen u prvních vyrobených kusů někdy koncem roku 2015 (pro novináře na testy). Ve vozech vyrobených od ledna 2016 už přímovod nebyl a někdy s MY 2017 přibyla možnost si ho zase dodatečně objednat.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

1.6T a BiT maj watt v zakladu, 1.4T 110 a 1.6CDTi 100 maj za priplatek
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

jsem rad ze watt nemam me se to tam nelibi vypada to hnusne zezadu a jak jsem cetl tak zas tak velkej vliv na jizdni vlastnosti to nema..jinak co se tyce trhani tak mi odpovedeli ze se udela diagnostika a pak se budem bavit co dal..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

sladas opc píše:jsem rad ze watt nemam me se to tam nelibi vypada to hnusne zezadu a jak jsem cetl tak zas tak velkej vliv na jizdni vlastnosti to nema..jinak co se tyce trhani tak mi odpovedeli ze se udela diagnostika a pak se budem bavit co dal..
Pokud nemáš nízký tlak na válci, tak ti pravděpodobně diagnostika nic neukáže. Jako všem ostatním :(
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
brycedoe
Příspěvky: 58
Registrován: 16 úno 2017, 18:48

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od brycedoe »

Ahoj,

jsem potenciální zájemce o Astru. Chtěl jsem právě 1.4T 92Kw v Innovation, vyšla mi jako nejlepší v poměru výkon/cena. Moje prvotní volba byla mazda 3 2.0/88 kw challenge. Bohužel je pro rodinu mála praktická.

Porovnával jsem Seat leon (nelíbí se mi interiér), Renault Megane grand tour (líbí, praktický, ale je to renault a jenom 1.2 v benzínu), Auris combi (málo místa na zadních sedadlech a je vidět, že je to druhý facelift), Golf Variant (super, ale je o 100k dražší), Octavia kombi (v principu nechci, ale jako služební bych s ní byl spokojen) a Peugeot 308 (v nízských výbavách ošlivý., budíky za volantem a vše se ovládá dotykem).

Takže jsem zase u Astry. Přemýšlím, jak "velký" problém toto je. 99% cest mám po Praze a dálky většinou max 150km/h. Zatím mě toto forum neodradilo, ale znejistělo. Přeci jenom si říkám, že záruka je 5 let a za tu dobu to nějak pořeší.

"moje" astra by měla být k dispozici až za 2 měsíce, takže ještě hodně času na přemýšlení.

Psal jsem do BS auto a toto je odpověď
Vážený pane xxxx,

o podobném vláknu mám tušení, nicméně celé jsem ho ani z daleka nečetl. Ze strany Opel CS se nám žádného oficiálního vyjádření nedostalo z jednoduchého důvodu - nebylo třeba.

Mohu mluvit pouze za vozy, které jsme prodali my jako BS Auto, o kterým máme přehled. K dnešnímu datu naše společnost dodala přesně 133 vozů s touto motorizací, v celém spektru výbav a karosářských variant. Dokonce tyto motorizace využíváme i v rámci firmy k naším interním účelům a zatím neevidujeme ani jeden případ stížnosti na podobný problém.

Osobně jsem s danou motorizací najezdil cca 10 000 km bez jediného problému.

Doufám, že Vám tyto informace pomohly.

Velice děkuji

S pozdravem a přáním příjemného dne

xxxxx
BS Auto Praha, s. r. o.
Prodejce vozů Opel
Za Opravnou 1/186, 150 00 Praha 5
web: http://www.bsauto.cz
Naposledy upravil(a) brycedoe dne 16 úno 2017, 19:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

mirosval píše:Tiež mám objednanú 1.4 110kw a priamovod vraj mám vo výbave.
Aku maš výbavu objednanu?
Možno či to ešte neni podmienene najvyším stupnom výbavy Inovation.??
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

Skutecne nikdo z nas nereklamoval a nekontaktoval BS Auto Praha v souvislosti s trhanim motoru??!! Dejte sem kdyztak vedet. Pokud ne, byla by to velka nahoda. Pokud ano, je neuveritelny, jak prodejce dokaze lhat.
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Peto »

sladas opc píše:
Peto píše:
sladas opc píše:da se to ak rict rekli veci na rovinu jak jsou,ale zas na druhou stranu chci zavadu odstranit tak at se staraj...
Co si mal vlasne z Metrixami? Už ti raz menili,alebo ako to mam pochopit?

zevnitr se rosily..kapky vody doslova,poprve vymenili a ted to dela znova a opet pozaduji vymenu,uz jsem jim to zaslal fotky...
Mne sa rosi prave predne svetlo.povedali mi že je to normálne vplyvom vlhkosti vzduchu.
Keby že to na slnku neodrosi tak mam príst ale že to neni problém.
Mislel som že dostanem infarkt. Ved v tom svetle musí dnu všetko korodovat parabola,kontakty a ine veci.
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

BS auto Praha/Brno je přece stejná společnost. Pochybuji o tom, že si nepředávají informace. V BS auto Brno tyto reklamace byla....
Obě pobočky mají stejného ředitele........
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“