Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Vše o garančkách, servisech, cenách servisů a hodnocení servisů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od Sunman »

to ten kamarát ide na dovolenku do UK?
tiež mi nie je jasný ten problém so svetlami, máme asi 10 insignií a so svetlami nebol problém ani na jednej z nich.
Reklama
 

Dix
Příspěvky: 118
Registrován: 31 říj 2010, 15:18
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od Dix »

On jezdí jenom v ČR,zatím.Prostě ten servis při seřízení mu tam nastavil anglickej provoz.Jak teď jel na garančku,tak v jiném to nastavili už správně.
Dix
Příspěvky: 118
Registrován: 31 říj 2010, 15:18
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od Dix »

Dnes jsem mluvil s kamarádem a spokojenost se servisem v HK.Bude jezdit jenom tam.
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od Sunman »

Dix píše:On jezdí jenom v ČR,zatím.Prostě ten servis při seřízení mu tam nastavil anglickej provoz.Jak teď jel na garančku,tak v jiném to nastavili už správně.
magoři.... :roll:
zdendo
Příspěvky: 8
Registrován: 30 led 2012, 11:48

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od zdendo »

zdravim Vas pani,

po precitani fora by som sa chcel opytat aj ja na jeden moj problem s AFL svetlami ...

Mam Insigniu r.v. 1/2011 s AFL aj Opel Eye ...

Je pravda ze v tejto kombinacii nemaju AFL funkciu automatickych dialkovych svetiel ? v servise MaH BA mi povedali ze bohuzial toto tam nie je, no nechce sa mi stale tomu verit ... a este druha vec, ten dialnicny rezim sa mi tiez vobec nezapina, neviete radu preco to nejde tak ako ma ? v servise sa tvaria ako keby tam mali prvu takuto insigniu ..

Dakujem za akekolkovek info

Pekny den

Z
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od jgoldman »

Ahojky,
máš je zapnutý na režim AUTO ?
zdendo
Příspěvky: 8
Registrován: 30 led 2012, 11:48

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od zdendo »

ahoj,

ved to ze mam, automaticky sa mi meni LED na Xenon, ale osobne si myslim ze funguje len mesto 30 km a 30-50km, lebo to svieti strasne malo ...

ziadne dlhsie paprsky nad 70 abo nad 100 ...
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od jgoldman »

Takže výměna kamery a SW AFL. Oboje mi bylo provedeno a stejně to nefachčí jak má (přepínání na dálková). Přepínání světelných režimů ale funguje.
zdendo
Příspěvky: 8
Registrován: 30 led 2012, 11:48

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od zdendo »

super, diky moc, mne budu na zaciatok stacit urcite tie rezimy :) inak trosku odbocim, ale pri prehrati ineho SW je sanca dostat aj funkcie ktore pre nase trhy nie su normalne dostupne ? mam DVD 800 plus Infinity system a v manuale je toho viac ako dost na vyberanie a v Ponuke palubneho skoro nic z toho nie je ...
este raz diky !
jgoldman
Moderátor
Příspěvky: 295
Registrován: 03 led 2011, 00:26

Re: Adaptivní přední světla (AFL) a jejich mouchy

Příspěvek od jgoldman »

Mám nebo do dneška jsem měl stejnou konfiguraci.
Už jsme to tu někde rozebírali. Je to prostě kus od kusu a nikdo vlastně neví jaký v tom Opel má systém nebo spíš bordel. Seděl jsem v Insignii stejného ročníku a zíral co má v MENU a on zase zíral co tam mám já.
Jestli Ti mohu doporučit tak to raději neřeš a ušetříš si nervy a čas a když Ti to v Oplu přehrají tak Ti jako v mém případě něco přestane fungovat. Stejně uslyšíš stejnou servisní písničku ,,to dělá akorád Vám". Jsou to dva roky zkušeností :cry: .
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“