Insignia - ztráta výkonu

Návody, opravy, rady, tipy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Kubajs87
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2024, 11:42

Insignia - ztráta výkonu

Příspěvek od Kubajs87 »

Dobrý den,
rád bych se poradil v jedné záležitosti. Mám Insignii GSi 2.0 Turbo 191kW z roku 2018. Rozhodl jsem se na autě provést chiptuning a navýšit tak kW a krouťák (aktuálně 191 KW a 400Nm). Poté co pánové auto nahodili na jejich systémy, tak mi sdělili, že auto aktuálně dosahuje maximálně 164 Kw při 370 Nm při 4400 otáčkách a následně začne výkon klesat a na grafu se objeví takové zvláštní klesající vlnění. Turbo jelo prý vpořádku, ale údajně dostávalo zvláštní instrukce. Omlouvám se za vágní formulaci.

Jsem objednán do autorizovaného servisu (dodržuji pravidelné termíny, výměny olejů a filtrů) na kontrolu, abychom záležitost vyřešili. Na diagnostice žádná chybová hláška nevyskakuje. Nesetkal se zde někdo s podobným problémem? Nevěděl by někdo, co by to mohlo způsobovat? V servisu na první dobrou nevěděli...

Děkuji a zdravím
J.
Reklama
 

Laky7777
Příspěvky: 79
Registrován: 13 bře 2017, 19:49

Re: Insignia - ztráta výkonu

Příspěvek od Laky7777 »

Ahoj. Nizsi vykon by mal byt asi OK. O tomto probleme sa tu uz pisalo a odpoved bola, ze vyrobca meria vykon na motore. Oni merali na kolesach. Rozdiel maju byt straty na hydromenici prevodovky.

Ale netusim, ci je to naozaj pravda.
Insignia B CountryTourer 2019 1,6 147kW AT6
Kubajs87
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2024, 11:42

Re: Insignia - ztráta výkonu

Příspěvek od Kubajs87 »

Ahoj, diky za reakci. Merili vykon jak na motoru,tak na kolech. Na kolech byl vykon dokonce jen 133kW. Tu ztratu motor x kola chapu. Prikladam graf z mereni.
J.
IMG_0363.jpeg
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Jak na to“