Náhradní díly na Insignia B

Návody, opravy, rady, tipy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jeník
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2024, 08:58

Náhradní díly na Insignia B

Příspěvek od Jeník »

Dobrý den.
Jsem tu nový a měl bych pár dotazů ohledně vašich zkušeností se servisem Oplů a jejich dostupností náhradních dílů. Jsem hrdým :D majitelem Insignie GSI 2,0 T Grand Tourer, rok výroby 12/18. Bohužel se mi stala loni před Vánoci nehoda, při které jsem měl kolizi s dopravní značkou. Trefil jsem pravou stranu a muselo se vyměnit světlo, nárazník, maska, kapota, boční zrcátko. Protože mám samozřejmě havarijní připojištění, auto putovalo do nejbližšího autorizovaného servisu (Opel Teplice). Auto jsem předal 11.3. a i když jsem byl upozorněn, že se oprava protáhne protože se nejedná o běžnou verzi Insignie, stále do dneška auto nemám. Nejdříve se čekalo měsíc na kapotu a teď se čeká na jednotku airbagů, která je už víc jak měsíc nedostupná a nikdo mi nedokáže sdělit kdy by mohla být skladem. Momentálně ještě někoho v Teplicích napadlo napsat mail na německou centrálu servisů Oplu, jestli ten díl nemají. Ale silně o tom pochybuji.
Proto se ptám, jestli máte někdo podobné zkušenosti, či máte nějakou radu jak z toho ven ?
Jsem na tom autě závislý, protože ho používám pro pracovní cesty do ciziny a momentálně ani nemohu cestovat letadlem z důvodu nemoci.
Díky, Honza.
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Náhradní díly na Insignia B

Příspěvek od Sunman »

Skús dovozcu Opel CS.
Dvaja alebo traja kolegovia tu dobre uspeli s problémami ktoré servisy dlhodobo neboli schopné vyriešiť.
Jeník
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2024, 08:58

Re: Náhradní díly na Insignia B

Příspěvek od Jeník »

Ahoj, myslíš přímo Opel Česká Republika ? Přímo oficiální stránky Opel ? Protože Opel CS jako takové, jsem ve vyhledávači nenašel. Díky
Jackboy
Příspěvky: 1
Registrován: 04 čer 2024, 12:16

Re: Náhradní díly na Insignia B

Příspěvek od Jackboy »

Ahoj tiež mám podobný problém a stojíme 2 mesiace. Mám Sport Tourer diesel 2.0 v automate. Začal mi tiecť olej z trubiek chladenia prevodovky. Zo 4 trubiek je jedna nedostupná. Vraj nie je výrobca na ňu. Tie problémové trubky máme, len tá jedna sa odporúča vymeniť. Bola aj myšlienka že to risknúť a ponechať pôvodnú. Ale servis je voči tomu opatrný. Číslo dielu 84167817 na obrázku štvorček 1
Přílohy
11zon_resized.jpg
Jeník
Příspěvky: 3
Registrován: 02 čer 2024, 08:58

Re: Náhradní díly na Insignia B

Příspěvek od Jeník »

Ahoj, tak já vše už úspěšně vyřešil přes doopla.cz Zkus tam zavolat, pán je velice ochotný a zřejmě má velice dobré kontakty na dovozce orig. dílů.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Jak na to“