Autoradio_Vectra_B

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ivanml
Příspěvky: 6
Registrován: 12 lis 2010, 17:36
Bydliště: Banská Bystrica, Slovensko

Autoradio_Vectra_B

Příspěvek od ivanml »

Nazdar,
chcem poprosit o radu: mam 2002 vectru B s autoradiom na kazety, ale rad by som kupil nejake bud na CD, alebo s mp3. nechcem tam davat nejake nablyskane radio, ale nieco, aby to vyzeralo podobne, ako ta originalka. mate skusenosti??? Diky za odpoved
ivan
Naposledy upravil(a) Miro dne 13 lis 2010, 01:11, celkem upraveno 1 x.
Důvod: jednou by nám to tu stačilo
Reklama
 

Nitrosnb
Příspěvky: 26
Registrován: 05 srp 2010, 15:54
Bydliště: Brno

Re: Autoradio_Vectra_B

Příspěvek od Nitrosnb »

Můzu doporucit tohle to, sam ho mam a kdyz si koupis k nemu i redukci za cca 200kc tak ti bude fungovat ovladani na volantu a i na displeji vectry se ti bude zobrazovat RDS http://www.vdodayton.cz/index2.php?show=audio redukci taky prodavaji
Uživatelský avatar
goofy
Příspěvky: 76
Registrován: 07 lis 2010, 17:50
Bydliště: Přerov

Re: Autoradio_Vectra_B

Příspěvek od goofy »

ahoj..mám rádio philips car400 a měl bych dotaz..jak poznám zda je rádio zakodované??chci měnit baterku a tudíž by se mělo radio zablokovat pokud je kod aktivní..jenže já ho nemám..dá se nějak zjistit?,děkuji za odpovědi ;)
Prodej elektronických cigaret a příslušenství...
Prodej autodílů na veškerá osobní a užitková vozidla...
Uživatelský avatar
s.ammael
Příspěvky: 17
Registrován: 03 srp 2009, 13:31
Bydliště: Olomouc

Re: Autoradio_Vectra_B

Příspěvek od s.ammael »

já tam dal Pioneer DEH 2000MP ( http://www.pioneer.eu/eur/products/arch ... media.html ), stál tehdy 2500,- a zvuk je výbornej. Designově na palubku zapadne. Mám ho od roku 2008 a závada zatím žádná, cd nepřeskakují za žádných okolností a hraje i v mínus 20C. Je možné, že by jsi ho ještě někde sehnal. Tahle řada má nové nástupce, takže když tak ty.. Samo, můžeš mít i hodně kvalitnější, ale myslím, že tohle je hodně muziky za dobrej peníz (domnívám se, že ve výsledku levnější než Sencor a pod.). Takhle to vypadá v autě (promiň kvalitu, fotil jsem ti to ráno na mobil..)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak snad jsem trochu pomohl..
Odpovědět

Zpět na „Vectra B“