čeština do palubáku

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ozziak
Příspěvky: 54
Registrován: 10 bře 2011, 18:37
Bydliště: Ostrava

čeština do palubáku

Příspěvek od ozziak »

čaute Opláci,mám velkej dotaz.Zaslechl jsem, že je možný si nahrát do palubáku češtinu.mám Vectru 2.2 DTI 92KW GTS r.v.2003.nemám navigaci ale na youtubu jsem zahlédl nějaký jako že návody na nahrání češtiny ale vůbec jsem to z toho nepochopil.Pokud máte někdo radu nebo zkušenosti prosím poradte...díky(jo a chci vychválit tohle forum pro Opláky protože jich znám několik ale nikde jsem se nedozvěděl tolik rad a triků který fungují jako tady...ten kdo tady radí je fakt borec a znalec díkes)
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od denny »

Kontaktuj PepaS,čeština je jeho "dítě".
http://www.pepas.cz/
Uživatelský avatar
ozziak
Příspěvky: 54
Registrován: 10 bře 2011, 18:37
Bydliště: Ostrava

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od ozziak »

díkes za radu,díval jsem se tam,jsem o dost chytřejší:)jen mě překvapilo že za to chce 2000,-příjde mi to dost a proto pokud není jiná možnost budu to číst zase anglicky:)kdybys náhodou věděl o něčem levnějším ozvy se díky:)
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od denny »

Za dva litry je to skoro zadarmo :o .Když porovnáš jen sprosté přehrání dovezeného Volva\češtinu má v softu\ za 2500.Nebo dovezenou Insignii\taky to má v softu\nebo dovezený Mercedes\taky to má v softu\.Tady cely soft PepaS udělal a žádný servis opel to neumí,prostě soft nemá.
Abys měl lepší odhad,tak koukni třeba sem sem
www.autacesky.cz
Uživatelský avatar
ozziak
Příspěvky: 54
Registrován: 10 bře 2011, 18:37
Bydliště: Ostrava

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od ozziak »

já netvrdím že je to špatný nebo dobrý..neměl jsem vůbec páru kolik to stojí takže 2000 tis mě překvapilo...měl jsem představu tak 500-700 kdyby 1000 chápeš a ted vidím 2000 takže když jsem nevěděl tak se mi to zdálo hodně...ale každopádně díky ještě to zvážím...minulej týden jsem měnil převodovku repas a novou spojku takže jsem tak trochu švorc:)
artemio
Příspěvky: 7
Registrován: 24 úno 2010, 21:26

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od artemio »

za 1000 kč bych do toho šel, za 2000 mě je sympatičtější AJ ať ve Volvu nebo v MP3 přehrávači :-)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 950
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od milosh »

Prehrani cestiny do audi stoji + - 15 000kc !!!! Tak si udelejte predstavu, i za 3 litry by to bylo zadarmo na to kolik tomu Pepa venoval prace 8-)
Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od megabeda »

Peníze neřeš, protože češtinu co dělal je pro novou generaci rádií - od modelového roku 2005. Takže pokud máš rok 2003, tak to zatím, co já vím nikdo nepřeložil.

http://www.opel-niedersachsen.de/radio.html
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
Uživatelský avatar
mareton
Příspěvky: 91
Registrován: 21 led 2013, 22:13

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od mareton »

ozziak píše:já netvrdím že je to špatný nebo dobrý..neměl jsem vůbec páru kolik to stojí takže 2000 tis mě překvapilo...měl jsem představu tak 500-700 kdyby 1000 chápeš a ted vidím 2000 takže když jsem nevěděl tak se mi to zdálo hodně...ale každopádně díky ještě to zvážím...minulej týden jsem měnil převodovku repas a novou spojku takže jsem tak trochu švorc:)
taky jsem koukal na to počešťování... u všeho je mi to jedno, až na navigaci.. tam se mi po belgicku nepovedlo zatím ani zadat kam chci jet :-D A potom, co tam díky Fenca007 budu mí snad novější mapy bych to asi do té češtiny chtěl. Taky mi to nestojí zas tak moc za ty 2000 a výš (to díky tomu, že mám navigaci v mobilu). Ale jinak je to přijatelná cena. Uvidím.

BTW: na kolik tě vyšla výměna té repasované převodovky a té nové spojky? Možná mě to taky čeká... trojka tam skoro vždycky zachchrchlá a spojka už párkrát smrděla (jen tak od sebe né při závodění)....
Vectra 1.9 gts 110 KW na 18kách
Uživatelský avatar
Xandrr
Příspěvky: 39
Registrován: 03 dub 2013, 19:25
Bydliště: Sev.morava

Re: čeština do palubáku

Příspěvek od Xandrr »

Za ty peníze bych si to tam klidně nechal nahrát, škoda jen že to neumí i do aut s r.v. 2003
Palubák v autě zatím nemám ale snad budu mít a český by se mi líbil :)
Vectra GTS Z18XE
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Autorádia + navigace + elektronika“