Slaba baterie

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Slaba baterie

Příspěvek od CHlebaCZ »

Auto dodano v rijnu po mesici vymena baterie protoze nebyla schopna udrzet energii ani ne tyden
Minuly mesic opet stejny problem pokud auto stoji baterie se vybije do 3 dnu
Nabijim to skoro jako mobil doufam ze zitra neco najdou
Reklama
 

Ondráš1985
Příspěvky: 202
Registrován: 01 bře 2017, 20:15
Bydliště: Brno

Re: Slaba baterie

Příspěvek od Ondráš1985 »

No nevím kolik by měla vydržet nabitá - nová baterie, otázka jaké byly okolnosti, teplota, jaká trasa je jela před posledním vypnutím motoru ( zda se baterie dostatečně dobila apod. )
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kw MY17,5 Bílá Summit, Komfortní sada 2 + Mlhovky
Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Re: Slaba baterie

Příspěvek od Mirďa »

Tohle je jedno, i kdyby nejezdil měsíc, nemůže být vybitá na novém autě. Jednoznačná reklamace a změřit dobíjení a klidový odběr :)
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Slaba baterie

Příspěvek od Cinda »

Byl jsem měsíc na sluzebce. Po měsíci jsem vlezl do auta a chytlo na první dobrou. A to bylo v zimě a negarazovane auto na pražském letišti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
modern
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2016, 19:09
Bydliště: Opava

Re: Slaba baterie

Příspěvek od modern »

Astra taky někdy stojí 2 - 3 týdny, ale vždy nastartovala hned.
Před ní jsem ale řešil podobný problém na I40, po 3 týdnech byla baterie KO. Nejprve ji vyměnili za novou, ale i ta se stále vybíjela. Odběry byly prý v normě a že prý se s tím málo jezdí... Tak byla baterie připojena k nabíječce často.
Osobně jsem měl ale takový pocit, že za vybíjením baterie bylo to,že v servise domontovávali při koupi auta sledovací zařízení pojištovny safeline. Takže do Astry už to nesmělo...
Astra Innovation 1.4 benzin,110 kw, automat. převodovka, Navigace, parkovací automat, Zimní sada, zadní LED světla, zadní tmavá okna
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

Slaba baterie

Příspěvek od jozuo »

myslim ze ma medziplyn stranke testoval novy opel Mokka a tiez sa mu stalo ze rano baterka K.O.... mne pri rocnej prehliadky povedali ze mam doma dobit baterku lebo je slaba, pritom jazdim skoro denne 45km do prace aj dialnica a rovnaku trasu nazad... ale pride mi ze tie baterky co tam dali su strasne slabe. v kufri miesta aj na omnoho silnejsiu baterku. obcas v noci ak naraz dam zatvorit oba predne okna tak mi podsvietenie preblikuje...


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Slaba baterie

Příspěvek od Joska »

Jen dotaz pro ty co mají plnou baterku - když startujete, zhasnou vám budíky vč. displeje? - já mám pocit, že to nedělalo.
Přitom startuje v pohodě
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Slaba baterie

Příspěvek od CHlebaCZ »

Prave ze to zacalo delat po instalaci safeline tak se zeptam jestli neni moznost dat silnejsi baterii
Sunman
Příspěvky: 1337
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Slaba baterie

Příspěvek od Sunman »

pokiaľ je to už druhá skúsenosť so safeline (nepoznám to, to je nejaký GPS vysielač?) tak väčšia baterka (predpokladám že tam máš tak 65Ah) povedzme 80Ah bude fungovať nie 3 dni ale 5 dní. To je rovnako k ničomu.
osobne by som zmeral prúd odoberaný z baterky pri vypnutom zapaľovaní. alebo aspoň meraj každý deň napätie na baterke, aby si videl či klesá pravidelným spôsobom.

Pri odkupovaní auta z leasingovky kvôli ich bordelu stála niekedy moja vectra od septembra až do konca roka vonku - bral som ju 2.januára po 4-och mesiacoch a v mrazoch -15°C. Baterka mala 2 roky a naštartovala síce so zavytím ale na prvý krát. Po dobití slúžila ďalších 5 rokov a vymenená bola v rámci prevencie pred zimou.
Je pravda, že v Insignii sa mi stalo 2x, že baterka zdochla v druhom roku používania spôsobom - dorazil som niekde úplne v pohode a za hodinu už som na parkovisku nedokázal naštartovať. Pomohli hrubé káble - baterku zmerali v servise a mala vraj len 30% kapacity, tak ju menili.
Uživatelský avatar
Darwi_tch
Příspěvky: 20
Registrován: 01 úno 2016, 20:52

Re: Slaba baterie

Příspěvek od Darwi_tch »

Pěkný večer,
V pátek mě nechala Astřička ve štychu - nejdřív nahlásila nedetekování FOB kódu a po pár pokusech (nj, jsem žena :shock: :D ) se s baterií přehodila do nouzového režimu a už jsem se ani do ní nedostala, abych zvedla kapotu a zkusila to nahodit přes kabely...
Telefonát do autorizáku nepomohl, jen řekli že mám přistavit auto k nim, že FOB kód je ASI kód klíče :lol: a že bude vybitá baterie (no shit Sherlock) a že teď se do auta nijak nedostanu a mám to dovézt...
Tak se ptám, kdo z vás má rovněž bezklíč - skutečně se nedá nijak dostat do auta? (mám v klíči ten mechanický, ale byt jsem zkoumala kliky dveří, nikde jsem nenašla vstup) + je možný, že by baterka byla KO po pár neúspěšných startech? - reklamace?
Díky :!:
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“