Spokojenost s Astrou

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Šroubek »

Tomys píše:Co píšeš je k nas...ní... Ale klíček? Já ho mám často v kapse, na sedadle, kdekoliv vpředu a v poho...

To ano, ale asi ho nemáš vybitý? :) Mě se vybil, nešly dálkově otevírat dveře, nastartovat, nic....proto jsem musel klíče rozložit, ručně otevřít auto, a pak jak nastartovat? :) no musíš ho dát do toho držáku nápojů uprostřed, a auto pak jde nastartovat, je tam něco.....nějaky NFC nebo něco? Nevím...ale funguje to, a odjel jsem naštěstí... :)
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Joska »

však je to v návodu, taky mě to zajímalo, jak to bude, až to jednou nastane, je to jen baterie.
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
norinco
Příspěvky: 154
Registrován: 22 dub 2016, 14:03

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od norinco »

Včera se mi stala záhadná věc se světlomety (přepínač byl v poloze zcela vpravo). Přijedu domů, vytáhnu klíčky, vystoupím z auta a auto pípá, že stále svítí světla. Prostě Astra nechtěla zhasnout světlomety. Zhasly až když jsem přepínač přepl do polohy automatiky (přepínač v poloze zcela vlevo).
Astra K ST 1.4T 110kW Enjoy, 16" + další vychytávky.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

Navzdory všem problémům musím říct, že když takhle jedu po Praze a v tu chvíli se vlastně žádný z problémů neprojevuje, tak jsem spokojen na 110% a jiné auto bych nechtěl. Hezčí auto ve třídě určitě není, a ve chvíli kdy funguje tak asi i nejlepší.
Jen pozor na motor 1.4T, bohužel
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Tomys »

mattonecz píše:Navzdory všem problémům musím říct, že když takhle jedu po Praze a v tu chvíli se vlastně žádný z problémů neprojevuje, tak jsem spokojen na 110% a jiné auto bych nechtěl. Hezčí auto ve třídě určitě není, a ve chvíli kdy funguje tak asi i nejlepší.
Jen pozor na motor 1.4T, bohužel
Naprostý souhlas.... jelikož Káčkových STéček zatím moc nejezdí, užívám si pohledy některých majitelů Jéček...a i těch kteří o autech něco vědí a docení její vzhled.
Za rok už se to dít nebude.
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od mattonecz »

Zrovna včera sem si říkal, že po Praze už se docela množí :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od yggdrasilsk »

Konecne niekto napisal aj nieco pozitivne. Ja som napr ovela radsej ze mam v astre varovanie pred koliziou alebo elektricky kufor ako posrate svetielko v priehradke. Astra je super. Kto hlada chyby najde. Skuste Golf...najdete tiez. Chcete natankovat? Golf/LEon vam 50% neotvori veko nadrze...super ked sa ponahlate :)
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od palah »

yggdrasilsk píše:Konecne niekto napisal aj nieco pozitivne. Ja som napr ovela radsej ze mam v astre varovanie pred koliziou alebo elektricky kufor ako posrate svetielko v priehradke.
Tak s týmto sa stotožnujem, elektrické otvaranie a hlavne zatvaranie kufra je neskutočne super vec, svetlo v prehradke mi taktiež nechýba…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Tyma
Příspěvky: 10
Registrován: 08 kvě 2015, 12:35

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od Tyma »

dakujem za info co tu pisete, uz som bol nakloneny k astre ale asi pojdem do meganu
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Spokojenost s Astrou

Příspěvek od palah »

Tyma píše:dakujem za info co tu pisete, uz som bol nakloneny k astre ale asi pojdem do meganu
Chod do biturba 1,6 benzin a budeš spokojný… :D
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“