Opel Astra Sports Tourer

Zde projednáváme co se jinam nehodí.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
tosen
Příspěvky: 29
Registrován: 22 čer 2016, 13:15

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od tosen »

AK ST píše: A kde si objednaval?A v akej vybave?
Opel Astra ST Inovation 1.4 92kw bez dalsich dodatocnych prvkov.
Objednaval som v Swam Kosice
Opel Astra-K ST Innovation, 1.4T 92kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
AK ST
Příspěvky: 78
Registrován: 27 čer 2016, 17:47

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od AK ST »

tosen píše:
AK ST píše: A kde si objednaval?A v akej vybave?
Opel Astra ST Inovation 1.4 92kw bez dalsich dodatocnych prvkov.
Objednaval som v Swam Kosice
Ja to iste len plus zimnu sadu 1 a alarm a navigaciu,tak uvidim mohli by sa posnazit...
Opel Astra K ST 1.4T 92KW Innovation
Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Mirďa »

Já objednával 16.5. krátouu red enjoy 1,4 74kw + mlhovky + zadní park.sensory a dnes jsem si ji dovezl domů.
Hodně dobrý čas :D
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
Jerry92
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2016, 17:30

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Jerry92 »

Takze objednaval som astru ST koncom 2 mesiaca 2016
Motor 1.4 turbo 92kw innovation , cierna carbon flash, zimna sada 2, park ass, plus nejake drobnosti rezerva, zatmavene skla...
Dodanie bolo 20.5.2016 cize cca 3 mesiace. Objednavane bolo vo final cd Bratislava.
Uživatelský avatar
AK ST
Příspěvky: 78
Registrován: 27 čer 2016, 17:47

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od AK ST »

Jerry92 píše:Takze objednaval som astru ST koncom 2 mesiaca 2016
Motor 1.4 turbo 92kw innovation , cierna carbon flash, zimna sada 2, park ass, plus nejake drobnosti rezerva, zatmavene skla...
Dodanie bolo 20.5.2016 cize cca 3 mesiace. Objednavane bolo vo final cd Bratislava.
A termin dodania si mal aky?Ja len ci to bolo pred nim alebo po nom...
Opel Astra K ST 1.4T 92KW Innovation
Jerry92
Příspěvky: 11
Registrován: 24 úno 2016, 17:30

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Jerry92 »

10.6 cize pred terminom dost ani som to necakal...a zalezi aj ci predajca nema dopredu objednanu podobnu konfiguraciu a iba zmeni par veci a auto je skor unho... cize asi to bol moj pripad :)
norinco
Příspěvky: 154
Registrován: 22 dub 2016, 14:03

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od norinco »

Tak hlásím pořízení Astry K ST 1,4 110kw. Dodací lhůta 125 dní. Zatím nalítáno cca 200 km, spotřeba 6,6l dle BC. Jízdní vlastnosti super, motor tichoučký a když se mu přitopí, tak má krásný zátah (nějaké cukání jsem zatím nezaznamenal). Auto je pohodlné, nic nedrncá, akorát musím zmínit dílenské zpracování. Na první pohled paráda, ale když se opravdu pozorně podíváte, tak jsou vidět místy drobné škrábance (v interiéru), vady lakování (spodek dveří), některé lícování... Tohle mne zklamalo. Taky tu byla zmíněna ne/kvalita obrazu z couvací kamery. No, HD kamera to určitě není, ale na couvání je to zcela dostačující.

Šetřilo se, kde se dalo. Kapota motoru pouze s podpěrou (u předchozí Astry jsem měl píst), schránka u spolujezdce bez světla (předchozí Astra měla světlo), na předních sedadlech není možnost volby výšky poutacích pásů (předchozí Astra to měla), taky nejsou poutka/madla nad dveřmi, či jak se to jmenuje. Hrdlo na čerpání benzínu ve mne moc důvěry nevzbuzuje... a takto by se dalo ještě pokračovat.

Navi i900 - zatím se s tím učím, ale přes bluetooth funguje spárování s androidí Xperií. Z USB flash přehraje zatím všechny MP3 i videa (zkoušel jsem formát avi a mp4). Kvalita zvuku celkem dobrá (pohrál jsem si s ekvalizérem), akorát možná celková hlasitost aparatury by mohla být výšší a také negativum asi každého dotykového displeje, jsou na něm dost vidět otisky.

Kolemjdoucí Astru okukují, takže se asi líbí...

To je asi tak vše, případné dotazy rád zodpovím.
Nor
Astra K ST 1.4T 110kW Enjoy, 16" + další vychytávky.
Stinky
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2016, 22:05

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Stinky »

Toz se taky hlasim, sports tourer 1.6 turbo, 200 koniku, matrix led apod srandicky...Zatim nalitano par stovek, ale pujde to nahoru :P Jinak srovnavam se starsima astrama (jina galaxy) a vectrou combi (starsi mega kara) a insignie taky combi. Displej paradni, veliky (8 palcu), zatim jsem nerozchodil android auto a promitani s tim spojeny (dnes jsem zkousel mobil a nic, zitra chci testnout flash disk), dodany manual je v tomto ohledu tezce nedostatecny a chybeji zasadni informace. Oproti insignii pro me nepochopitelne slozite ukladani oblibenych mist v navigaci - v Navi 900 intelliLink je to nejakym zpusobem snad zprovazany s telefonnim seznamem, no user friendly to rozhodne neni. Taktez import starych cilu do nove navigace neuspesny :roll: Budu se snazit se s tim poprat, doufam a verim ze to rozchodim, vypada to zajimave. Prijemne prekvapeni prinasi novy displej mezi budiky u volantu. Pomoci tlacitek na volantu se da
ovladat vetsina fci dotykace, parada (dokonce to napr. zobrazuje fotky prirazene ke kontaktum v telefonu kdyz volate). Pripojeni tel k autu pohoda,a oproti predchozimu veliky rozdil v rychlosti pripojeni a moznosti prace s telefonem. Hudba, radio apod vicemene stejne..Je tam par ekoblbosticek fci, jako jak jedete, zda "ekologicky" ci ne, no asi EU. Nicmene varovani pred kolizi se mi jevi jako uzitecna fce, i kdyz princip cinnosti se mi zatim jevi jako nahodny, ne tak jak popisuje manual, ale kdyz uz to na vas houkne, clovek reaguje. To stejne plati o hlidani jizdnich pruhu, obcas je to spis opruz, citite tlak na volantu, ale treba kdyz cucite na peknou babu, clovek je aspon trosku hlidanej :D Je videt, ze elektronika usla kus cesty a musim uznat, ze astra je doopravdy vybavena luxusne. Nicmene na interieru a jistych plastovych dilech je videt ze to proste je astra, licovani nekterych plechu mi pripadne jako vtip, jeste se na to poptam u dodavatele. Ale to je spis kdyz to clovek doopravdy obchazi a cuci na kazdy detail, jinak je to auto moc pekny.

Predtim jsem mel az na jedno samej diesel, ted benal a to je krasa...ticho pro me neuveritelny, do takovych 2.5 tisicu skoro clovek nevi, ze tam neco bezi..U me naprosty nadseni..Zatim mazla setrim, nechci to zezacatku prehnat a zatim motor davam tak do 4 tisic pri predjizdeni. Ale uz se dost tesim, az mu budu moci troska slapnout na krk. Oproti predchozim modelum je ale mensi nadrz, sice pekny ze clovek tankuje za cca litr, ale zas tankuju cca 2x casteji nez s predchozim autem. LED svetla mely byt bomba tresnicka, no bohuzel, pokud jste meli tzv. automaticke dalkove svetla, tak tohle funguje stejne. LED sviti pouze jako dalkova a jsou rizena kamerou a pocitacem. Zatacky a blizko jedouci auta v pohode, reakce svetel je bezproblemova. Na dlouhe rovince ovsem pred sebou vidim auto (jak protismer tak jedouci predemnou) a kamera je bez sanci. Takze si pali dalkovy dal a borci na me blikaji. Auto jedouci predemnou taktez nezaregistruje, kamarad co takto jel mi pak rikal, ze svitim sice moc pekne, ale primo mu do oci :cry: Takze stary zlaty nataceci xenony, na zatacky proste lepsi. No proste z toho mam rozporuplne pocity. No koncim, pisu pomalu taky manual.
norinco
Příspěvky: 154
Registrován: 22 dub 2016, 14:03

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od norinco »

Tak po 14 dnech ježdění s novým STčkem přináším moje poznatky (najeto 600 km).

+
chování nezajetého motoru (chod, výkon, hluk)

-
senzory/čidla (řeším v jiném vlákně)
nedovírání dveří (musím zavírat nadvakrát)
podivné zvuky od řízení při větším rejdu
párkrát se seklo přehrávání mp3 v I900
přesnost navigace (dvě silnice vedle sebe a poloha vozidla na displeji byla na jiné)
Naposledy upravil(a) norinco dne 11 srp 2016, 08:33, celkem upraveno 1 x.
Astra K ST 1.4T 110kW Enjoy, 16" + další vychytávky.
Stinky
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2016, 22:05

Re: Opel Astra Sports Tourer

Příspěvek od Stinky »

No nevim, ja mam po tydnu najeto 2tisice a porad si myslim, ze to zajizdim a nejake extra poznatky pujdou pozdeji...Z toho popisovaneho se me nedeje nic
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Pokec“