IntelliLink R 4.0

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Roman - HC
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2016, 22:56

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Roman - HC »

mattonecz píše:
mist29 píše:Ahoj,mam jeden příspěvek k nestandartnímu chováni IntelliLink R4.0.Po včasném ranním nastartováni začalo rádio hrát velice potichu jako by zastřeně a uplně bez basů.Zároveň při zapnutí směrovek docházelo k rušení.Vypnutí a nasledný start motoru nepomohl.Po parkováni asi 3 hodiny na sluníčku vše zmizelo a už se neopakovalo.Dodavam že v noci bylo 5-6 stupňu a nepršelo.U Opla mi bylo řečeno ať sleduju a hlásim.Nejvic mi vadí že závada sama zmizela a nevím co to bylo.Pokud se někomu stalo něco podobného podělte se o poznatky.
měl sem to samý. stačí zhasnout auto na pár minut. kdyby se to mělo opakovat pojedu do servisu.
na UK foru psali že o tom v opelu vědí a bude na to oprava v září tak uvidíme

Niečo podobné začalo mne robiť. Po dovolenke (auto stálo asi 5 dní) som išiel a stanice strácali signál, miestami až úplne do ticha. Po opätovnom naštartovaní problém zostáva. Pri automatickom naladení staníc, mi nájde tak max 2 a aj tie vypadávajú. Tento problém mi trvá už týždeň. Bol som v servise, kde mi povedali, že sa jedná o softvérovú chybu a musím čakať na nový. Ten može byť až v roku 2017.
Reklama
 

Roman - HC
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2016, 22:56

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Roman - HC »

Viacerí z Vás píšu problémy s rádiom, čo sa týka ukladania staníc. Mne po dovolenke (auto stálo 5 dní) začalo takisto robiť problémy, avšak mne so signálom. Hlasitosť kolíše, miestami až ostáva úplné ticho. Pri automatickom aktualizovaní staníc mi nájde max. 2-3, a tie takisto strácajú signál. Problém trvá asi týždeň. Bol som v servise, kde mi povedali, že sa jedná o softvérovú chybu a nevedia mi v tomto momente pomôcť. Vraj musím počkať na aktualizáciu, ktorá môže byť až v roku 2017.
Má niekto podobný problém? Prípadne boli v predajni ochotní poskytnúť nejakú kompenzáciu za nefunkčnosť? Predsa len je to čisto nové auto a bol by som rád, keby všetko išlo na 100%, a nie aby mi nefungovalo obyčajné rádio :!:

Roman, Hlohovec, SR
Mato
Příspěvky: 27
Registrován: 15 čer 2016, 22:21

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Mato »

trembel píše:
Mato píše:No aby som to upresnil mam dva problemy :
1. Display radia po starte motora / zapnutii radia bez startu motora, nenabehne, niektory komponent nefunguje ako ma , toto neodstrani novy SW - cize HW problem / moj nazor/ , takze cakat na update, potom konecne asi nieco vymenia.
2. RDS system nefunguje ako ma , napriklad namiesto EXPRES je stale GAMARAD , namiesto SRO1 je RADIO1 , tieto stanice maju v mojom okoli vyborny signal , dokonca sa mi to uz aj raz spravne zobrazilo, ale po vypnuti a zapnuti radia to bolo zase nespravne .
Ulozene meno radia v spodnej liste je len do vypnutia radia . SW problem.
Ale ak to je zlym signalom , ako hovoris , tak je mozne ze, problem je v antene , alebo v kabli po ceste od anteny k radiu, ale vsetky radia hraju bez vypadku , a bez sumu, tak neviem .
Nieco nove so SW pre radio? Mam ten isty problem, po restarte straca nazvy ulozenych stanic. SRO 1 je RADIO1, RADIO_FM je RADIO2. Zaujimave je, ze v niektorych oblastiach ukazuje RDS korektne nazvy, napr. na ceste Martin-Kremnica, Brezno-Rim. Sobota a pod.
Zatial nic nove , ale v servise mi bolo povedane ze sa pripravuje update pre radio / stredny display v septembry 2016, ktory by mal tie problemy vyriesit . Ak budem bedem mat nove info napisem to tu .
Astra K 1.4T Innovation, 92kW, Audiosystém R 4.0,
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Tomys »

zkoušeli jste už Bring go navigaci? Měla by makat, ale jasné že nemaká... A nebo jsem holyna.
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od mattonecz »

ne, po tom co sem se kouknul na hodnocení to nemá ani cenu zkoušet..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Tomys »

Tak samotna navigace maká dobře.... ovšem Opel tvrdí že by makat měla... mě ale ne...
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od mattonecz »

a přes co se to snažíš pustit?
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
mist29
Příspěvky: 31
Registrován: 03 dub 2016, 19:07

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od mist29 »

Zdravim,rad bych přidal nový poznatek k memu příspěvku z června kdy zvukovy projev rádia a všech signalizací napřiklad blinkru byla stlumená a silně něčim rušena.Znovu se to opakovalo po 3 měsícich po běžném umyti auta.Problem zmizel po ujeti asi 10km a 20min.pauze.Všechna vnější signalizace fungovala normalně.Jak jsem psal minule servis o tomto nic neslyšel,mam sledovat a hlasit.Muj nazor-někde musi za vlhka docazet k rušení (minule to bylo po vlhke,studene noci).Tak se ptam jestli jsem sam než to budu dotazovat v servise.Jinak s Astrou jsem velice spokojen.Ještě jeden dotaz na servis budu mit ohledně ventilatoru dochlazovani motoru po zastaveni.Ještě jsem nezjistil logicke podminky sepnuti.Jednou sepne za chladna po kratkem provozu nezavisle na ujetych km nnebo stylu jízdy.Jindy obraceně mlčí když motor dost trápim a venku je pařák.Předem diky za jakekoliv poznatky.
Uživatelský avatar
Mirďa
Příspěvky: 112
Registrován: 17 lis 2008, 17:35

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Mirďa »

Ahoj, viz téma motor 1.4-74kw stop/start chlazení u mne.
Opel Astra K enjoy 1,4 74kw, Red Power + mlhovky+ park.sensory
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: IntelliLink R 4.0

Příspěvek od Tomys »

No zkoušel jsem to přes Android auto aj přes Blutič.... Chápu-li dobře, mělo by se na obrazovxe objevit složka - Aplikace...
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“