trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

Taky jsem kupoval jedno z prvnich. Motor 1.4 92kW. Nahradni vozidli pry davaji jen pri odtahu. Ale auto mam doma. Nemam s nim pokud mozno jezdit. Az ve stredu k nim na servis......
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Reklama
 

Taosek
Příspěvky: 56
Registrován: 07 pro 2016, 17:17

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Taosek »

Hoj, prosím jak se ti projevoval ten problém drobné cukání od 3. rychlostního stupně a sem tam propad výkonu nebo jinak třeba i při volnoběhu .
Opel Astra vybava Dynamic 1,4 92kw plus nějaké kravinky.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

no tak to je mazec..kolik najeto???
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Petr25 píše:Taky jsem kupoval jedno z prvnich. Motor 1.4 92kW. Nahradni vozidli pry davaji jen pri odtahu. Ale auto mam doma. Nemam s nim pokud mozno jezdit. Az ve stredu k nim na servis......
Tím chci říct že si první v čr o kom vím, že motor KO.
Řekni nám prosím co nejvíc detailů.
Jak se auto chovalo? Jezdilo normálně jen občas trhalo? Kolik najeto?

Já mám najet 18000 tak si myslím že to mám možná taky, jeslti ti to teda jinak jezdí.
Nějaká závada na diagnostice byla? Nebo kontrolka?

Dík. a hodně štěstí. A zkus tlačit na komplet nový motor a ne nějakou pofidérní opravu.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

tak motor daj asi komplet novej si myslim....
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reco-tem
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2016, 16:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Reco-tem »

Cim sa samozrejme nic neriesi, pretoze chyba sa tym neodstrani. Vdaka tejto teme a dalsich skutocnosti som rad, ze som sa nakoniec rozhodol pre ine auto. Skoda tej astry, bola vazny kandidat.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

Reco-tem píše:Cim sa samozrejme nic neriesi, pretoze chyba sa tym neodstrani. Vdaka tejto teme a dalsich skutocnosti som rad, ze som sa nakoniec rozhodol pre ine auto. Skoda tej astry, bola vazny kandidat.

ono se to vyresi si myslim..jak jsem uz drive psal kazda automobilky ma a mela problemy,je pravda ze to uz treba trva delsi dobu ale musi to vyresit tohle si nemuzou dovolit..vem treba v potaz to jak dlouho trvalo u TSI nez vychytaly problem s rozvodama..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reco-tem
Příspěvky: 41
Registrován: 07 pro 2016, 16:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Reco-tem »

No ja uz len kvoli vam dufam, ze cim skor, zatial to ale vobec nevyzera ruzovo - niekto ma s autom problemy uz mesiace a aj pristup oplu je minimalne zvlastny. Ja budem nadavat na ine veci u inej znacky :)
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od sladas opc »

nikdo nema zadne zpravy o nicem takze svolavacka muze byt i treba hned..ja na konci roku to obvolaval servis nektere delali ze nic a dalsi rikali ze uz se o tom vi aut pribyva a ma byt novej software
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Petr25
Příspěvky: 245
Registrován: 01 bře 2016, 17:53

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Petr25 »

Najeto mam 14tis. Kontrolka nic neukazovala. Poslednich par dni obcas pri startovani bliklo Servis esc. Cukani se projevovalo jako vetsine lidem kolem 2500tis. otacek. Byl tam jakoby pokles vykonu. Neprijemne hlavne pri predjizdeni. Posledni dobou se to zhorsovalo, tak jsem to pri garance rovnou nahlasil. Diagnostika primo ukazala nizky tlak v prvnim valci: 7/15/15/15 a vyhodila hlasku: Nutna oprava motoru. Technik o problemu s cukanim dle vseho vedel. Jen mam obavy a existovalo reseni. Spravit to je jedna vec, ale zabranit opakovani problemu druha.....
Opel Astra K 1.4Turbo 92kw Innovation
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“