trhnutie pri akceleracii

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
mia
Příspěvky: 201
Registrován: 25 říj 2016, 11:13

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mia »

morgoth píše:A taky jsem zjistil, že Golf GTD Astru při zrychlení z 80 na 150 nepředjede :D
jasné, je to usporiadaním prevodov, vw vsádza na dynamiku zatiaľ čo opel na pružnosť a pohodlie pri bežných cestovných rýchlostiach pri štvrtom piatom a šiestom prev. stupni. Čo myslite, čo sa viac využije v praxi dynamika auta, alebo pružnosť? Poznám jedného z fóra, ktorý mal vážny záujem o novú insigniu a nezvolil si ju len kvôli tomu, že nebude prvý na semafóroch, ale zabudol na to, že oveľa častejšie bude potrebovať byť prvý v 80-150. :D Sorry za OT
Reklama
 

KONY
Příspěvky: 28
Registrován: 30 kvě 2017, 08:14

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od KONY »

Tak jsem poprve ucitil cukani i u sebe :( Najeto cca 6666 km (snad to neni tim cislem :)
Ja do auta tankuji celou dobu 100 oktanovy benzin od MOLu. Ale auto jsem koupil jako predvadeci. Uz melo nalitano cca 2000 km a predtim do toho tankovali beznou 95tku. Olej mam jeste stary.

Jinak bylo to jenom cuknuti. Zadny zvuk z motoru jsem neslysel.
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Cinda »

Vítej do klubu!
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
moriarti

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od moriarti »

Já když jedu v jiné značce auta,ale ve stejné třídě a než se motor trochu zahřeje,taky to cuká..
KONY
Příspěvky: 28
Registrován: 30 kvě 2017, 08:14

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od KONY »

Já měl motor samozřejmě zahřátý... :-)
moriarti

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od moriarti »

V jaké situaci tohle dělá?
Ludva
Příspěvky: 80
Registrován: 11 pro 2016, 11:12

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od Ludva »

Otevri si okynko a uslysis i zvuk. Casem i pri zavrenym okynku, pokud "budes mit stesti". Co nejdriv nech vymenit olej za D1G2 s predchozi dekarbonizaci - nejlip i saciho prostoru, nejen spalovaciho!! I kdyz... mam vymeneno, tankuju furt 100 oktan, nejdriv to bylo po vymene OK, ale ted uz se to zase (skubani a zvuk) objevuje casteji a casteji. Staci i jemnejsi pridani plynu nad 3 tis. otackama. Nekdy tyden nic, nekdy 2x behem 20 km...
jozuo
Příspěvky: 373
Registrován: 19 říj 2016, 11:33

trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od jozuo »

Dojazd 80km.. vycucam to do dna a otestujem vam tu 95... a aby sa nepovedalo dam to bez Millers prisady do benzinu


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
KONY
Příspěvky: 28
Registrován: 30 kvě 2017, 08:14

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od KONY »

Ludva píše:Otevri si okynko a uslysis i zvuk. Casem i pri zavrenym okynku, pokud "budes mit stesti". Co nejdriv nech vymenit olej za D1G2 s predchozi dekarbonizaci - nejlip i saciho prostoru, nejen spalovaciho!! I kdyz... mam vymeneno, tankuju furt 100 oktan, nejdriv to bylo po vymene OK, ale ted uz se to zase (skubani a zvuk) objevuje casteji a casteji. Staci i jemnejsi pridani plynu nad 3 tis. otackama. Nekdy tyden nic, nekdy 2x behem 20 km...
A tu dekarbonizaci a vymenu oleje mi udelaji ze zaruky? Trosku se bojim, ze ne :(
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: trhnutie pri akceleracii

Příspěvek od mattonecz »

Jestli si to nepletete se zvukem vstrikovacu, ktere sou dost hlucne. Jinak jemne pocukavani tam je, a to i se 100 oktanem. To uz bude SW zalezitost..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Motory“